Jubileusz XXV-lecia MSPON

/click to see in English/

18 maja 2018 roku przypada 25-lecie działalności Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, najstarszego Stowarzyszenia zrzeszającego Pośredników i Zarządców w Polsce, Członka Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Ten wspaniały Jubileusz pragniemy uczcić po krakowsku, godnie Królewskiego Miasta Krakowa.

Nasze Stowarzyszenie rozwija się bardzo intensywnie i energicznie. Zrzeszamy coraz więcej Członków, dbając o ich przygotowanie zawodowe, bieżącą edukację oraz przestrzeganie standardów zawodowych. Wchodzimy w okres dwudziestopięciolecie Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku na rzecz środowiska oraz Naszych klientów.

W czasie kiedy stolica Małopolski odżywać będzie po długiej zimie, a miasto zazieleni się  i powróci do życia po uśpieniu, 18 maja Pośrednicy z całego województwa, wraz z zaproszonymi gości z kraju i zza granicy, spotkają się na uroczystych obchodach organizowanych przez MSPON. Gościć m. in. będziemy przedstawicieli partnerskich organizacji Mainstreet  of REALTORS oraz NAR (National Association of REALTORS) z Chicago. Spodziewamy się również przedstawicieli Władz Miasta, Wojewody oraz krakowskich uczelni wyższych.

Agenda wydarzenia
Zapisy

Uwaga: na część oficjalną wydarzenia bilety zostały wyprzedane. W biurze MSPON rozpoczęły się zapisy na listę rezerwową. Kontakt: (12) 431 05 40

 

Patronat honorowy:

Logo Wojewoda Małopolski - poziome

Drukowanie

logo okragle PL

UEK_logotyp_

Sponsorzy:

PZU

SAGABROKERS

Wanta-logo

LOGO

czerwone_logo_ABS

30728675_1645984342106028_4785324962019803136_n

Patronat medialny:

Drukowanie
WM CMYK Nowe logo

KRN.pl ADMINISTRATOR_logo_z_napisami

Współpraca:

logo f24

 

Informacje o wydarzeniu w Internecie:
Facebook
Magiczny Kraków

biuroJubileusz XXV-lecia MSPON