Nowe możliwości z portalem pośredników Szybko.pl

Mamy przyjemnosc serdecznie Państwa zaprosić na spotkanie z przedstawicielami portalu Szybko.pl, którego tematem przewodnim będzie:
„Nowe możliwości z portalem pośredników Szybko.pl”.
Na spotkaniu będą mieli Państwo okazję dowiedzieć się na jakich zasadach działa portal po nawiązaniu współpracy z Polską Federacją Rynku Nieruchomości.
Również będzie to szansa zadać nurtujące Państwa pytania oraz rozwiać wszelkie wątpliwości.

Czyli szybko.pl w pigułce.

 

Kiedy: 14 marca 2019 r. , godz. 11.00
Gdzie: TAURON ARENA KRAKÓW, ul. Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków
(parking bezpłatny)
Dla kogo: Spotkanie otwarte
Koszt: Wstęp bezpłatny po wcześniej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy
Formularz zgłoszeniowy: Kliknij tutaj

WAŻNE!!!!
Niezarejestrowanie się na wydarzenie skutkuje brakiem możliwości wejścia
do obiektu.


Po 20 latach rozmów i prób zbudowania serwisu nieruchomości, będącego własnością pośredników, przyszedł czas na realizację tej wielkiej koncepcji. Okazało się, że największym bodźcem do konsolidacji środowiska wokół platformy wymiany doświadczeń i budowania standardów obsługi nieruchomości stała się polityka serwisów ogłoszeniowych – systematyczne podwyżki cen promocji ofert oraz uzurpowanie prawa do dyktowania sposobu pracy pośrednikom. Co się zmieniło? Jakie wartości daje partnerom serwis Szybko.pl? Poznajcie punkt widzenia portalu. Dowiedźcie się, jak zmienia rynek nieruchomości.

29 października 2018 roku doszło do rewolucyjnego wydarzenia na rynku nieruchomości. Dzięki nawiązaniu strategicznej współpracy z Polską Federacją Rynku Nieruchomości platforma Szybko.pl w odmienionej wersji stanie się własnością pośredników – praktyków, którzy najlepiej znają rynek i problemy klientów.

Podczas sierpniowych negocjacji przedstawiciele stron ustalili zasady i ścieżkę prawną zakupu Szybko.pl. Uzgodnili wysokość zabezpieczeń dla pośredników, sposób podziału udziałów oraz weryfikacji bieżącej działalności portalu przez przedstawicieli środowiska.

Jak możesz nabyć udziały w serwisie?

 • Spółka Szybko.pl już teraz zwiększyła liczbę udziałów do 10 000 i jest gotowa do ich sukcesywnego przekazywania pośrednikom na mocy indywidualnej umowy współpracy.
 • Udziały serwisu nabywane będą przez pośrednika (prowadzącego działalność gospodarczą) w cenie nominalnej 50 zł. Prawo do nabycia udziału uzyskuje pośrednik, aktywnie korzystający z usług Szybko.pl (m.in. publikując ogłoszenia), po wydaniu na te usługi 5 000 złotych.
 • Jeden podmiot nie może jednak nabyć więcej niż 100 udziałów (zabezpieczenie przed wykupem inwestycyjnym).

Celem strategicznym projektu jest budowanie marki, która będzie serwisem pierwszego wyboru dla kupujących i sprzedających nieruchomości. Misją portalu i pośredników jest budowanie pozytywnych relacji z klientami i ułatwianie zmian w zakresie sprzedaży i kupna.

Wartość projektu:

 • stabilne ceny promocji ogłoszeń nieruchomości,
 • wpływ na kreowanie polityki budowania wizerunku pośrednika,
 • kompletne zaplecze dla rozwoju biura (program, wyceniarka, sklep z materiałami graficznymi).

Szybko.pl to nie tylko portal ogłoszeniowy. Stworzona została sieć serwisów nieruchomości, w skład której wchodzą m.in.: ofertymieszkan.pl, szybkokomercyjne.pl oraz serwisy regionalne.

Co otrzymasz w zamian?

Partnerzy Szybko.pl otrzymują zestaw profesjonalnych narzędzi, dzięki którym pośrednictwo w obrocie nieruchomościami odbywa się według najwyższych standardów jakości:

 • system CRM – zarządzanie ofertami
 • system szacowania wartości nieruchomości
 • system wydruku ulotek on-line
 • system wymiany ofert FairplayMLS
 • responsywne strony internetowe, dedykowane partnerom
 • standardy zewnętrznej reklamy nieruchomości, akredytowane przez PFRN

Jest nas coraz więcej!

W projekcie uczestniczy już 607 biur nieruchomości. Razem zmieniamy rynek nieruchomości na lepsze. Wspierają nas również lokalne stowarzyszenia, m.in. Małopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Pomorskie Stowarzyszenie w Obrocie Nieruchomościami, Warmińsko-Mazurskie SPON, SPON Pomorza i Kujaw.

Honorową pieczę nad projektem sprawuje Polska Federacja Rynku Nieruchomości.

 

biuroNowe możliwości z portalem pośredników Szybko.pl