Szkolenie 18.10.2013

Szanowni Państwo,
W dniu 18 października (piątek) o godzinie 11.00 w hotelu Novotel, przy ulicy Armii Krajowej 11 w Krakowie odbędzie się szkolenie dotyczące zmian w Ustawie z 21 sierpnia 1997 roku.
Otrzymają Państwo informacje na temat nowych realiów dotyczących świadczenia usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i zarządzania nieruchomościami zgodnie z przepisami, które wejdą w życie po nowym roku

Szkolenie poprowadzi:

Szymon Sędek – z wykształcenia jest prawnikiem a od 1990 roku działa na rynku nieruchomości.Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie NieruchomościamiPolskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Był konsultantem Wschodnioeuropejskiej Fundacji Nieruchomości (USA), USAID i Urban Institute (USA). Jest członkiem sekcji międzynarodowej National Associations of Realtors i FIABCI. Jest członkiem Państwowej Komisji Odpowiedzialności Zawodowej. Pełni funkcję Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Doradców Rynku Nieruchomości.
Z ramienia Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości brał udział w negocjacjach z Rządem dotyczących zmian w Ustawie o Gospodarce Nieruchomościami.

 

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo w załączniku.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY- szkolenie 18.10.2013

MariuszSzkolenie 18.10.2013