Małopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami to organizacja zrzeszająca profesjonalistów z branży nieruchomości, zarówno pośredników jak również zarządców nieruchomości. Jesteśmy jednym z najstarszych stowarzyszeń w Polsce, którego początki sięgają 1993 roku. Wówczas złożona z kilkunastu osób organizacja zaczyna dynamicznie się rozwijać, a w roku 2000 zrzesza już ponad 250  profesjonalistów z Krakowa i całej małopolski.

Głównymi celem Stowarzyszenia jest integracja środowiska nieruchomistów i kreowanie zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości jako odrębnej grupy zawodowej, stałe podnoszenie poziomu wiedzy jej członków oraz czuwanie nad wysokim poziomem usług.

W tym roku mija 30 lat od założenia MSPON. Jest to dla nas ważna rocznica, która przypomina nam o trudach i sukcesach, jakie przyszło nam przejść w ciągu trzech dekad działalności. W ciągu tych 30 lat, MSPON zyskało uznanie w branży jako organizacja, która stawia na wysoki poziom profesjonalizmu i etyki zawodowej swoich członków. W dobie zmian ustawodawczych, a w konsekwencji likwidacji licencji Państwowych wspierało swoich członków, współtworzyło wraz Polską Federacją Rynku Nieruchomości nowe standardy zawodu pośrednika i zarządcy nieruchomości. Ta rocznica to okazja do refleksji nad zmianami

jakie towarzyszą nam w dobie rozwoju rynku nieruchomości, to również okazja do celebracji wspólnej pasji i zaangażowania w rozwój naszej branży.

Z wielką przyjemnością chcemy zaprosić Państwa na uroczyste obchody 30-lecia Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, które odbędą się w Krakowie dnia 12 maja 2023 roku o godzinie 12.00 w Manggha Kraków.

To wyjątkowa okazja, aby razem z nami świętować trzy dekady działalności MSPON i przypomnieć sobie, jak wiele osiągnęliśmy jako organizacja. Obchody będą doskonałą okazją do spotkania się i wymiany doświadczeń z innymi przedstawicielami branży nieruchomości oraz do uczczenia naszych wspólnych sukcesów.

W programie uroczystości przewidujemy m.in. przemowy zaproszonych gości oraz wręczenie nagród dla wyróżniających się członków MSPON, jak również czas na rozmowy przy kawie.

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha Kraków to nowoczesne miejsce, które zapewni idealne warunki dla organizacji naszych obchodów. To także doskonała okazja do zwiedzenia jednego z najpiękniejszych miast w Polsce. Serdecznie zapraszamy Państwa do wspólnego świętowania i dzielenia się naszym sukcesem. Aby wziąć udział w uroczystości, prosimy o potwierdzenie swojej obecności poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej.

 

Do zobaczenia w Krakowie !

Z poważaniem,

Zarząd MSPON

 

Formularz zgłoszeniowy

 

Ostatnie wpisy

Aktualizacja Składek i Opłat – D

Zmiana opłaty wpisowej

Szkolenie – Cyfrowa Książka Obie

Konferencja 14.06.2024r. – Redefi

Zawiadomienie o Walnym Zebraniu –