Wspieramy rozwój
branży nieruchomości

Jesteśmy stowarzyszeniem skupiającym pośredników i zarządców nieruchomości.
Nasi członkowie to fachowcy przestrzegający zasad etyki i standardów zawodowych.

Dowiedz się więcej
Kompleksowe działania

Czym się zajmujemy?

Wspólnie budujemy wizerunek pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz pracujemy na rzecz dobrego imienia całego środowiska w branży nieruchomości.

  • Certyfikacja zawodowa
  • Imprezy integracyjne
  • Pomoc charytatywna
  • Porady prawne
  • Konferencje i szkolenia
  • Akcje marketingowe
Dołącz do nas!

Jak przystąpić
do MSPON?

Więcej

Kurs pośrednika
nieruchomości

Więcej

Kurs zarządcy
nieruchomości

Więcej

Ubezpieczenie
nieruchomości

Więcej
Doświadczenie w biznesie

Ponad 25 lat działalności
w branży nieruchomości!

Małopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON) działa nieprzerwanie od lipca 1993 roku, co czyni nas jedną z pierwszych w Polsce organizacji skupiających pośredników i zarządców nieruchomości.

Jesteśmy organizacją zrzeszającą osoby funkcjonujące na lokalnym rynku nieruchomości, posiadające licencję zawodową i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Na przestrzeni niemal 30 lat funkcjonowania, nasze stowarzyszenie może pochwalić się wieloma dokonaniami na rzecz podmiotów zrzeszonych oraz całej branży nieruchomości.

Dowiedz się więcej!
Bądź na bieżąco

Aktualności

Komunikat SAGA BROKERS

KOMUNIKAT SAGA BROKERS w sprawie zakończenia procesu przejęcia Concordii przez Grupę Generali Polska   Concordia Polska SA (wcześniej Concordia Po...

Kurs Pośrednika- Nowa Edycja!!...

Nowa edycja kursu na Pośrednika planowana w terminie 29.05.2021-11.07.2021 r.ONLINE Formularz zgłoszeniowy znajduje się w zakładce kurs Pośrednika. W ...

Nowy Kurs Facility Manager PFRN...

Informujemy o nowym kursie  organizowanym  przez Polską Federację Rynku Nieruchomości tj. Facility Manager PFRN. Na  stronie  pfrn.pl możecie Pańs...

Dzień Pośrednika!

Szanowni Państwo! Z okazji Dnia Pośrednika, Zarząd Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, składa Państwu najserdeczn...

Zrzeszamy ponad 200 pośredników nieruchomości
z województwa małopolskiego!

Małopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami od niemal 30 lat rozwija się, sukcesywnie powiększając swe grono. Regularnie dołączają do nas kolejni członkowie, co bezpośrednio przekłada się na wzrost poziomu usług oraz rozwój branży nieruchomości.

Dołącz do nas!
Narzędzia wspomagające

Centralny Rejestr
Pośredników i Zarządców

Z inicjatywy PFRN powstał rejestr profesjonalistów w branży nieruchomości. Rejestr jest elementem systemu potwierdzania kwalifikacji i kompetencji osób świadczących usługi pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami.

Przedsięwzięcie ma na celu przede wszystkim zapewnienie klientom rzetelnej informacji na temat osób wykonujących zawody rynku nieruchomości.

Więcej o rejestrze
Wielopoziomowa współpraca

Nasi partnerzy

MSPON został
czterokrotnie wyróżniony przez
Polską Federację Rynku Nieruchomości jako najlepsze stowarzyszenie w Polsce!