KOMUNIKAT dot. szkolenia zawodowego. W dniu 19 maja 2011 r. (czwartek)  o godzinie 11.00

w Hotelu „Sympozjum” przy ul. Kobierzyńskiej 47 w Krakowie odbędzie się szkolenie w ramach ustawicznego kształcenia Pośredników w obrocie nieruchomościami.

 

 • Negocjacje z Klientem.
 • Elementy zarządzania czasem i organizacji pracy.

 

 

 

Szkolenie przeprowadzi: Mirella Kamińska

 

Od kilkunastu lat realizuje warsztaty menedżerskie wdrażając nowoczesne rozwiązania w zakresie technik zarządzania, coachingu, obsługi klienta, budowania zespołów, i komunikacji w biznesie. Specjalizuje się w długofalowych projektach rozwojowych dla kadry kierowniczej typu MBA. Szkoli trenerów wewnętrznych. Realizuje sesje szkoleniowe i facylitacyjne dla organizacji wielonarodowych (m.in. ING Bank Śląski S.A., SGL Carbon Group, CMC Group). Projektant i realizator cyklu szkoleń wspomagających proces transformacji gospodarczej w oddziałach amerykańskiej instytucji finansowej Opportunity International w krajach Europy Środkowowschodniej. Współautorka książki “Panowanie nad stresem” wydanej jako pozycja nr 1 w kolekcji BusinessWeek Polska.

 

W PROGRAMIE SZKOLENIA M.IN.:

 

 • ISTOTA NEGOCJACJI: Jak zdefiniować to pojęcie? Czym różnią się negocjacje od zwykłej rozmowy czy konfliktu? Czy każda sprzedaż zawiera elementy negocjacji?
 • STYLE NEGOCJOWANIA: Twardo, miękko czy jeszcze inaczej? Który sposób jest najbardziej efektywny? Jak zdiagnozować własny styl negocjacyjny?
 • ZASADY PROWADZENIA NEGOCJACJI: Kiedy dążyć do zwycięstwa, a kiedy do obopólnej wygranej? Jak prowadzić negocjacje, aby nie były one ostatnim spotkaniem z danym partnerem?
 • ETAPY PROCESU NEGOCJACJI: Co winno się przygotować przed? Jakie są poszczególne kroki procesu? W jaki sposób skutecznie sfinalizować negocjacje?
 • TAKTYKI I CHWYTY NEGOCJACYJNE: Czy warto stosować techniki, taktyki i inne zabiegi? Co stanowi dostępny arsenał chwytów negocjacyjnych? Jak bronić się przed nieczystymi zagrywkami drugiej strony?
 • EFEKTYWNOŚĆ A SPRAWNOŚĆ DZIAŁANIA: Czy być wydajnym i skutecznym to jedno i to samo? Jak formułować cele zwiększające prawdopodobieństwo ich realizacji?
 • PRIORYTETYZACJA: Co robię ze swoim czasem? Czy wiem, co jest ważne a co pilne? Czy potrafię tę wiedzę odpowiednio wykorzystywać?
 • „ZŁODZIEJE” CZASU: Co „kradnie” nam czas? Jak eliminować działania nieefektywne? Jak radzić sobie ze „złodziejami” czasu?
 • PLANOWANIE KRÓTKO- I DŁUGO-TERMINOWE: Jak dopasować plan dnia do swojego „zegara biologicznego”? Jak, planując, ograniczać ryzyko frustracji wynikającej z konieczności zmiany planu?

 

 

Łącznie – 8 godz. edukacyjnych

 

 

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 13 maja 2011 r. na formularzu zgłoszeniowym przesłanym do MSPON faksem lub pocztą elektroniczną.

Koszt szkolenia:

Dla pośredników stowarzyszonych w MSPON    –  bezpłatnie

Dla Niezrzeszonych lub innych SPON                 – 180 złotych

Wpłaty za szkolenie przyjmowane będą tylko i wyłącznie na konto:

BNP PARIBAS FORTIS Bank Polska S.A.  23 1600 1039 0002 0031 4933 2001

 

 

FORMULARZ  ZGŁOSZENIOWY. o szkol. 19.05.11

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE

Prezes MSPON – Andrzej Piórecki

 

Ostatnie wpisy

SZKOLENIE 9 maja br. – Jak zmobili

30 marca – Dzień Pośrednika

Wycieczka w góry 12 kwietnia – za

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Zapisy i info – Wiosenne Szkolenie