Kurs Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Rekrutacja na specjalistyczny kurs „Pośrednik w obrocie Nieruchomościami” potwierdzony europejskim certyfikatem , realizowany w oparciu o minima programowe zatwierdzone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

 

Kurs Zarządca Nieruchomości

Zapytaj o kurs „Zarządca Nieruchomości” potwierdzony europejskim certyfikatem i realizowany w oparciu o minima programowe zatwierdzone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

 

 

Narzędzia wspomagające

Oferty.Malopolska.pl

Z inicjatywy MSPON powstał system wymiany ofert OSPN ( Otwarty System Pośredników Nieruchomości ). System działa pod adresem oferty.malopolska.pl i ma na celu prezentowanie ofert pośredników licencjonowanych.

Centralny Rejestr Pośredników i Zarządców

Z inicjatywy PFRN powstał rejestr profesjonalistów w branży nieruchomości. Rejestr jest elementem systemu potwierdzania kwalifikacji i kompetencji osób świadczących usługi pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami. Przedsięwzięcie ma na celu przede wszystkim zapewnienie klientom rzetelnej informacji na temat osób wykonujących zawody rynku nieruchomości.

MobilnyPosrednik.pl

Nowoczesny  program do zarządzania biurem nieruchomości MobilnyPośrednik i eksportu na portale już wkrótce będzie dostępny dla naszych członków! System jest obecnie w fazie beta więc prosimy wszystkich  chcących pomóc w jego testowaniu o zgłaszanie się!

 MSPON został czterokrotnie wyróżniony przez Polską Federację Rynku Nieruchomości jako najlepsze Stowarzyszanie w Polsce !

Partnerzy

Co jeszcze robimy

Imprezy integracyjne

Konferencje i szkolenia

Akcje

Zrzeszamy ponad 200 pośredników nieruchomości z województwa małopolskiego.

Skontaktuj się z nami

ul. Lea 114, pok. 230
30-133 Kraków
tel: 12/431 05 40
biuro@mspon.pl
NIP: 676-21-36-095
KRS: 0000211058
REGON: 350655900

Przez formularz

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Typ zapytania (wymagane)

Treść wiadomości

MariuszStart